OD 14. 4. OTEVÍRÁME KNIHOVNU

OD 14. 4. OTEVÍRÁME KNIHOVNU Milí čtenáři, je to tady,
od STŘEDY 14. 4. 2021 máte OPĚT možnost VOLNÉHO VÝBĚRU v půjčovně pro dospělé čtenáře.

Milí čtenáři, je to tady,

od STŘEDY 14. 4. 2021 máte OPĚT možnost VOLNÉHO VÝBĚRU v půjčovně pro dospělé čtenáře.

Otevírací doba:

pondělí, úterý, středa a pátek 9.00 - 12.00 a 13.00 - 17. 00.

Hodina uzavření je využita na dezinfekci prostor.

Čtvrtek máme zavřeno, tento den stále věnujeme rozvozu knih pro ty, kteří se do knihovny nemůžou dostat.

Pořád jedeme v omezeném režimu

- Můžete si půjčovat, vracet, vyzvedávat rezervace, vybírat knihy z volného výběru.

- Regulujeme počet návštěvníků v prostorách půjčoven (1 osoba na 15 m2 plochy, rozestupy 2 metry), v dospělém oddělení může být ve stejný čas maximálně 10 čtenářů.

- Vstup do knihovny s respirátorem a s použitím dezinfekce rukou.

- Služba internetu není poskytována.

- Nelze využívat studijní místa.

- Čítárna je uzavřena, časopisy je možné zapůjčit domů.

- Od 14. 4. se vracíme ke klasické výpůjční době (1 měsíc). Hlídejte si své termín a knihy včas vracejte nebo prodlužte jejich výpůjční dobu. Výpůjčky lze prodloužit přes internet, e-mailem či telefonicky.

Dětské oddělení bude v provozu i nadále přes výdejové okénko.

Sledujte aktuální informace na Fb a webu knihovny

Vytvořeno: 13. 4. 2021
Poslední aktualizace: 13. 4. 2021 0:00