POSVÍCENÍ NA ULICI (3.9.2022)

POSVÍCENÍ NA ULICI (3.9.2022 OD 9.00 HODIN) 2 V sobotu 3.9.2022 od 9.00 hodin přijďte Na ulici (od Roubenky k České chalupě, ulicemi V Hradbách, Martinovského a Masná). Stačí se na chvilku, nebo klidně na celý den, prostě zastavit a chtít se bavit.
My se na vás budeme těšit.

Na třech pódiích se vystřídají přátelé, kamarádi knihovny a lidé, kteří s knihovnou už spolupracovali. Zazní dobrá muzika, ale také originální divadelní představení. A co by to bylo za akci knihovny, kdyby se na ní nečetlo, v roubence se budete čtením opravdu hodně bavit.
Ve stáncích, které ozdobí dlouhou ulici Martinovského se setkáte s řemeslníky, kteří mají ke knihovně blízko. Představíme pivovary, se kterými jsme se v minulosti také setkali na akcích pořádaných knihovnou. Potkáte se s vinaři, které už znáte z minulých let, ale poznáte i nové chutě vína.
Občerstvení si vyberou masožravci i ti, co mají k jídlu raději něco lehčího. Speciality jako trdelník, perníčky, rolovaná zmrzlina či palačinky potěší třeba vaše děti. Tradiční jídla najdete v blízké restauraci a dobrou kávu zase v útulné kavárně.

Vytvořeno: 25. 8. 2022
Poslední aktualizace: 29. 8. 2022 11:28