KNIHY AŽ DO DOMU

KNIHY AŽ DO DOMU Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje - ú.p. Rakovník a po domluvě se zřizovatelem knihovny nabízíme registrovaným čtenářům knihovny ROZVOZ KNIH AŽ DO DOMU.

Informace pro registrované čtenáře rakovnické knihovny.

Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje - ú.p. Rakovník a po domluvě se zřizovatelem knihovny nabízíme registrovaným čtenářům knihovny ROZVOZ KNIH AŽ DO DOMU.

Konkrétní tituly si můžete vybrat v našem katalogu na počítači anebo jednoduše do knihovny zavoláte a ochotné knihovnice vám poradí nebo doporučí knihy, které máte rádi.

Knihy objednávejte v daném týdnu vždy do středy.

Vybrané knihy budeme čtenářům dovážet domů každý týden ve čtvrtek mezi 10 – 12 hodinou. O konkrétním čase dovozu vás budeme informovat telefonem. Po předchozí domluvě můžeme čas přizpůsobit vaší potřebě.

Rozvoz knih platí pro město Rakovník a blízké okolí, maximálně do vzdálenosti 10 km od města.

Služba je zpoplatněna částkou 10 Kč za každou návštěvu, tuto částku budete platit v knihovně po jejím znovuotevření.

Dovoz knih si domlouvejte na telefonu

313 512 331 nebo 702 218 156.

PŮJČENÉ KNIHY V SOUČASNÉ DOBĚ VRACET NELZE.

Vytvořeno: 3. 11. 2020
Poslední aktualizace: 3. 11. 2020 0:00