UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE KNIHOVNY

UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE KNIHOVNY Sledujete aktuální informace o provozu knihovny v pravém sloupci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE DOSPĚLÉHO ODDĚLENÍ

Příští týden 7. - 11. 12. 2020 bude v dospělém oddělení omezeno půjčování knih z důvodu výměny světel na celém sále. Knihovna je v budově v pronájmu a majitel domu (Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových) vypsal výběrové řízení na výměnu světel. Firma, která zvítězila má k dispozici jediný termín, příští týden. My jsme se to dozvěděli před malou chvílí.

Takže, jak to bude v dospělém oddělení probíhat?

Všechny aktivity budou možné jedině přes výdejové okénko, v době pondělí až pátek 9.00 - 15.00 hodin

- bude možné vyzvedávat rezervované a předem telefonicky

objednané knihy

- bude fungovat čtvrteční rozvozová služba, která vám doveze

objednané knihy až domů

- pokud budete nutně potřebovat knihy z půjčovny, pracovníci

vám je na regálech najdou a vydají

- bude možné knihy vracet

Milí čtenáři, prosíme o trpělivost. Pokud nepotřebujete nutně knihy, vydržte to bez naší knihovny ještě jeden týden. My se na vás moc těšíme a věřte, že nám tato situace vůbec nevyhovuje. Světla je ale nutné opravit, na to upozorňujeme majitele budovy už dlouhé roky.

I když nemáme moc za co, tak i přesto se omlouváme za případné komplikace, které vám omezení provozu knihovny může způsobit.

Vytvořeno: 3. 12. 2020
Poslední aktualizace: 3. 12. 2020 0:00