HRDINKY aneb PŘÍBĚHY NEOBYČEJNÝCH ŽEN RAKOVNICKA

Hrdinky Nová výstava v roubence vás seznámí s osudy zajímavých žen. Roman Hartl představí v roubence čtrnáct výjimečných žen našeho regionu. Výstavu zahájíme 13. 6. 2023

Připravujeme novou výstavu s názvem HRDINKY aneb Příběhy neobyčejných žen z historie Rakovnicka. Autor výstavy Roman Hartl představí v roubence čtrnáct vyímečných žen našeho regionu. Výstavu zahájíme 13. 6. 2023

Výstavu doplníme i dalším programem. Hned v neděli 18. 6. vás zveme na komentovanou vycházku po stopách Zdeňky Havlíčkové, dcery Karla Havlíčka Borovského, která v šedesátých letech 19. století žila v Rakovníku v rodině notáře Aloise Pravoslava Trojana. Cestou se dozvíte i spoustu dalších zajímavých informací, nejen o Zdeňce Havlíčkové.

Sraz účastníků vycházky je ve 13 hodin před novou městskou knihovnou, vstupné je 100 korun. Vycházka potrvá cca 1,5 hodiny.

Vytvořeno: 25. 5. 2023
Poslední aktualizace: 5. 6. 2023 8:56