Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Úvod - POSVÍCENÍ NA ULICI (2.9.2023)

POSVÍCENÍ NA ULICI (2.9.2023) 1

V sobotu 2. 9. 2023 od 9.00 hodin přijďte Na ulici (od Roubenky k České chalupě, ulicemi V Hradbách, Martinovského a přes Žižkovo náměstí až na dvorek nové knihovny). Ať už se zastavíte jen na chvilku nebo tu strávíte celý den, přijďte se prostě bavit.
My se na vás moc těsíme.

Na třech pódiích zazní dobrá muzika, představí se zde několik kapel různých žánrů. Na dvorku nové knihovny proběhnou také originální divadelní představení a v roubence Lechnýřovně se uskuteční komentovaná prohlídka výstavy Hrdinky a literární dýchánek Na ostrov lidojedů s Romanem Hartlem.
Ve stáncích, které budou lemovat ulici Martinovského se setkáte s tradičními řemeslníky, ochutnáte piva z pivovarů, se kterými jsme se v minulosti již setkali na akcích pořádaných knihovnou. Nebudou samozřejmě chybět ani vinaři, kteří nabídnou prověřená vína z let minulých, ale představí i zcela nové chutě.
I u stánků s občerstvením si vybere úplně každý.