Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Úvod - HANA, scénické čtení z knihy Romana Hartla 26.6.2023 od 17 hodin

Hana

Zveme vás na scénické čtení z knihy Velký průvodce tajemným Rakovníkem autora Romana Hartla. Režisér Jaroslav Kodeš si vybral v knize starodávnou pověst o lásce, zradě a jedné bouřlivé noci, s názvem HANA. 26. 6. od 17 hodin v nové knihovně.

Měla to být láska jejího života, ale změnila se v peklo. Přijďte v pondělí 26. června do nové rakovnické knihovny poslechnout si starodávnou rakovnickou pověst o dívce Haně z mé knihy Velký průvodce tajemným Rakovníkem v podání zkušených divadelníků Evy Kodešové a Ondřeje Lechnýře, za hudebního doprovodu Václava Procházky a v režii Jaroslava Kodeše. Já se těším. A co vy?

Začátek je v 17 hodin. Za příznivého počasí se scénické čtení uskuteční pod širým nebem na dvorku knihovny, za větru a deště v podkrovní klubovně. Tak přijďte!